O nás

O nás

Doba kdy přípravky na bázi kyslíku byli několikanásobně dražší jsou ty tam a my přicházíme s bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu v oblasti bazénové chemie. Je konec chlorovému zápachu, zarudlé pokožky a pálících očí. Nemusíte se ani bát že vám voda z bazénu zničí trávník a klidně ji můžete použít i na zalévání zahrady a dokonce voda zachycená při proplachu filtrace je výtečná jako protiplísňový postřik na rajčata, brambory a okurky.

Jak jsme pro Vás dosáhli této ceny? Připravili jsme pro Vás koncentrované přípravky XXL a tím šetříme na velkých a drahých obalech i přípravcích na ředění.

Ať už jste pokročilý uživatel anebo jste právě bazén zprovoznili či máte jako každý rok hrůzu ze zelené vody, vítejte na našich stránkách! Povedeme Vás, jak dosáhnout toho, aby Vaše voda byla čistá jako alpský potůček, jak řešit problémy, čeho se vyvarovat a na co rozhodně nezapomenout. Seznámíme Vás s kyslíkovou dezinfekcí bazénové vody a dalšími přípravky, které je důležité používat k bezproblémovému provozu. Máme sortiment přípravků péče o bazénovou vodu, který můžete zakoupit u našich obchodních zástupců a nebo si je obědvat prostřednictvím těchto stránek. Pokud si nebudete vědět rady, napište nám. Za posledních deset let, kdy se úpravou bazénové vody zabýváme, jsme nashromáždili řadu dotazů a řešení, a věříme, že Vám pomůžeme. Nejlepší však je potížím předcházet pravidelnou péčí. Potom starost o bazén nestojí ani moc času, ani moc peněz. Vaše starosti na naši hlavu a mnoho pohody s čistým bazénem!

Na co nesmíme zapomenout, je nutnost zajistit jak dezinfekci vody, tak i její okysličení. Voda v potůčcích bývá mimo jiné proto tak čistá, že je studená a hlavně neustále skáče v peřejích přes kameny a je probublávána vzduchem. V bazénové vodě nám s touto funkcí pomáhají chemické přípravky KYSLÍK XXL, z nichž některé umí jak dezinfikovat, tak okysličovat a jiné mají spíše pouze jednu z těchto vlastností. Je dobré vědět, které to jsou, abychom mohli obě funkce zajistit. Řada výrobců, jakož i my, pak řeší navíc ve svých přípravcích preventivně i další funkce jako je algicidní složka, které zajišťuje jiskru vody.